O nás


Kvalita. Odvaha. Radost. 
To všechno je BabyBeams.
 
BabyBeams jsme začali tvořit, abychom usnadnili život rodičům a zpříjemnili první měsíce života těch nejmenších. Na trhu nám chyběl produkt, který by šel ruku v ruce s naší představou o kvalitním, praktickém a zároveň estetickém hnízdečku pro miminka. Proto jsme ve spolupráci s designérkami z UMPRUM navrhli BabyBeams hnízdečko. Jeho autorský design klade důraz na pohodlí, pocit bezpečí a je jakousi druhou náručí. Zároveň je navržené tak, aby bylo snadné na používání, čištění a vypadalo ve vašem interiéru skvěle. Vyrobené je z kvalitních organických materiálů a za pomocí šikovných ručiček českých švadlenek.
-
Kdo stojí za BabyBeams?
Říká se, že děti jsou nejlepšími učiteli. Moje dcera Žofinka mi (ač asi nevědomky) dodala odvahu, prostor i motivaci k tomu zkusit něco nového. Objevit mé sny a zkusit se za nimi vydat. A mým snem bylo dělat vlastní rozhodnutí, mít možnost výběru. To mi v předchozím pracovním životě chybělo. 
S jejím narozením jsem si uvědomila, že nechci svět dětí opouštět. Je zábavný, kreativní, bezprostřední a neustále se v něm děje něco nového. Proto jsem se rozhodla, že v něm zkusím setrvat co nejdéle a rozhodla jsem se vytvářet kvalitní a estetické produkty pro ty nejmenší a jejich rodiče. A tak teď tvořím, vybírám barvy, posílám tunu e-mailů, počítám a čtu - smlouvy i zprávy od vás. Vše proto, aby BabyBeams bylo vaší srdcovkou.
Přála bych si, aby v sobě BabyBeams nosilo radost a rozdávalo ji směrem k vám. Aby pro vás byly naše produkty přínosem, úlevou a těšilo vás je používat. 
-
Děkuju, že jste s námi
Kateřina s rodinou
P. S.: Ten bordel za námi, to je pro větší autenticitu. :)